Wygodne zarządzanie planami menu

Nie bez powodu domyślnym widokiem Menu Managera jest terminarz.  Jest to miejsce gdzie mamy jasny przegląd wszystkich planowanych imprez w bieżącym miesiącu.

Domyślnie zawsze wyświetlany jest aktualny miesiąc, ale wystarczy kliknąć w strzałki przy nazwie miesiąca by przejść do kolejnego lub poprzedniego.
W zakładce WSZYSTKIE planowane imprezy wyróżnione są kolorowymi paskami.
Pomarańczowe paski reprezentują plany OCZEKUJĄCE a niebieskie – ZATWIERDZONE.
Paskiem czerwonym wyróżnione będą plany nadesłane w formie zapytania przez klientów, do których jeszcze się nie odnieśliśmy.

Zakładka ZATWIERDZONE pokazuje nam zaplanowane imprezy o statusie „zatwierdzona” chronologicznie z podziałem na miesiące. Kliknięcie w dany plan przenosi nas w widok szczegółowy i umożliwia szybkie skorygowanie planu i wysłanie SMSem lub mailem do klienta.

Zakładka OCZEKUJĄCE prezentuje listę planowanych imprez o statusie „oczekujące”, co oznacza planowane imprezy i układ menu co do których nie ma jeszcze pewności czy się odbędą (np. brak płatności zaliczkowej).

Na początku listy pokażą nam się plany menu powstałe w wyniku zapytania wykonanego ze strony oferty publicznej i których jeszcze nie przeczytaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *