Oferty menu wysyłane SMS-em?

Badania wskazują, że mobilni konsumenci są bardziej skłonni do poszukiwania ofert i ich przeglądania poprzez smartfon. W ten właśnie trend wpisują się kluczowe funkcjonalności Menu Managera, wzmacniając relacje restauracja-klient na tym poziomie.

Z roku na rok wzrasta liczba restauracji, a przez to konkurencyjność rynku. W zabieganiu o klienta organizującego imprezę okolicznościową, prócz jakości potraw, wystroju czy obsługi liczy się szybkość, elastyczność i profesjonalizm przedstawianej oferty menu. I o ile jeszcze, w miarę szybko, możemy wysłać mailem klientowi sztywną propozycję menu w tzw. pdf-ie, to trudno już dokonać w niej jakiś zmian wynikających z rozmowy z klientem. Z reguły przygotowanie tych „specjalnych” ofert, wymagających czasu na korekty, odkładamy po prostu na potem.

W Menu Managerze stawiamy na internetowy format komunikacji z akcentem położonym na telefon. Dlaczego? Otóż blisko 80% polaków (30-40 lat) posiada smartfon z przeglądarką. Wykorzystujemy ten potencjał i dajemy możliwość prezentacji atrakcyjnych ofert na smartfonach klientów tak szybko, by nie mieli potrzeby dzwonić gdzie indziej.

Menu Manager pozwala przedstawić menu oferowanej imprezy już w chwilę po pierwszej rozmowie z klientem i to na jego własnym telefonie. Uwalnia od żmudnego przygotowywania ofert i częstego odkładania tej kwestii na potem. Zrzuca ciężar pamiętania o wielu szczegółach planowanej imprezy dając jednocześnie komfort w tworzeniu wyjątkowej formy menu ku zadowoleniu klientów.

Dodatkowo Menu Manager nie wymaga instalacji! Jest zawsze gotowy do użycia wszędzie tam gdzie jest nasz smartfon, tablet czy komputer.

Najszybszy sposób zaprezentowania klientowi oferty to wysłanie mu SMS-em linku, którego kliknięcie otworzy prezentację w przeglądarce internetowej. W ten sposób możemy również wysłać link do oferty menu, w której klient będzie mógł dokonać samodzielnie wyboru odpowiadających mu potraw (tzw. szablony menu).

Oczywiście nie jest to jedyny kanał komunikacji. Równie łatwo, szybko i estetycznie wyślemy z poziomu Menu Managera nasze oferty mailem.

Poniżej prezentujemy film wideo obrazujący jak sprawnie można przygotować i wysłać SMS-em ofertę wstępną menu korzystając z Menu Managera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *